50-tysięczny bilet w kinie „Farys” w Bieczu!

W styczniu 2017 roku kino „Farys” w Bieczu stało się kinem cyfrowym. Od tego czasu dzięki w pełni profesjonalnemu sprzętowi cyfrowemu, wszelkie ważne i głośne filmy mogą być w naszym kinie wyświetlane. Większość z nich trafia również do Biecza w dniu premiery, oczywiście w bardzo dobrej jakości dźwięku i obrazu, zarówno w technologii 2D, jak i 3D. Sala kinowa gotowa jest przyjąć 220 osób, więc może pomieścić jednocześnie wielu chętnych, jak również np. zorganizowane grupy szkolne. Każdy kinoman może znaleźć coś dla siebie: nie brakuje dobrych komedii, dramatów, horrorów, filmów wojennych, biograficznych i innych. Oczywiście z myślą o najmłodszych praktycznie w każdym tygodniu wyświetlane są również filmy animowane
i familijne. Cieszy zatem informacja, że po trzech latach od inauguracji cyfryzacji, kino „Farys” w Bieczu może pochwalić się sprzedażą 50 tysięcy biletów!

Regularne seanse (trzy lub cztery dziennie) odbywają się od piątku do wtorku. Są to zazwyczaj godziny 14:00, 16:00, 18:00 i 20:00. Nie brakuje również seansów zorganizowanych (grupa musi liczyć minimum 20 osób)
w inne dni tygodnia (z reguły w godzinach przedpołudniowych), oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu dogodnego terminu z pracownikami kina. Tylko
w grudniu 2019 roku widzowie mogli odnaleźć w naszym repertuarze dziewięć różnych filmów.

Z okazji niedawnych Mikołajek zaproponowaliśmy także ciekawą ofertę dla dzieci ze szkół podstawowych i przedszkoli z terenu Gminy Biecz. Propozycja dotyczyła repertuaru grudniowego, ale nie tylko. W związku z tym świętem najmłodsi mogli obejrzeć „Śnieżną paczkę”, „Krainę lodu 2”
i „Grincha”. Nie zabrakło przy tym atrakcji w postaci drobnych upominków, czy też gratisowego popcornu (do każdego biletu ulgowego na film „Kraina lodu 2”).

Interesującą formą niespodzianki dla bliskiej nam osoby może być wykupienie jej tzw. „biletu otwartego”. Jego koszt to 14 zł – na dowolny seans 2D lub 3D. Bilet ważny będzie do 29 lutego 2020 roku.

Cieszymy się, że doczekaliśmy się już 50-tysięcznego widza, który zakupił bilet w naszym kinie. Polecamy się oczywiście również w 2020 roku, gdyż styczniowy repertuar zapowiada się niezwykle interesująco.

Justyna Słowik

Create AccountLog In Your Account