„Dusza lasu” – spektakl teatralny dla dzieci – zapraszamy

„Dusza lasu” – spektakl teatralny dla dzieci – zapraszamy

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na spektakl pt. „Dusza lasu”, który odbędzie się 27 stycznia 2020 (poniedziałek) o godz. 10:00 w kinie FRYS w Bieczu. WSTĘP WOLNY

DUSZA LASU – opis

Mieszkająca w głębi starego lasu rodzina mrówek bardzo martwi się stanem zdrowia swojej królowej. Wiedzą, że powodem złego samopoczucia ich matki jest coraz bardziej zanieczyszczony las i powietrze. Dwie odważne mrówki przypadkowo poznają pewną rezolutną pszczołę, która twierdzi, że wie jak zapobiec katastrofie. Aby tego dokonać muszą odnaleźć Duszę Lasu. Ale kto to jest i gdzie można ją spotkać?

Spektakl ma formę wesołej, interaktywnej zabawy z dziecięcą publicznością. Są tutaj konkursy, dużo piosenek i wspaniałej muzyki, mnóstwo humoru, barwne kostiumy i piękna scenografia. Całość dopełniają efekty specjalne (dym, bańki mydlane). W przedstawieniu poruszane są zagadnienia związane z ochroną przyrody: co to jest niska emisja i smog, jakie niosą ze sobą zagrożenia i jak im zapobiegać, a także jak istotna jest segregacja odpadów i dbałość o ekosystem.

Pro­fesjon­alni aktorzy teatralni z wielo­let­nim doświad­cze­niem stanowią gwarancję udanego spek­taklu i wspani­ałej zabawy!

Scenariusz i reżyseria: Aleksandra Kowalczyk

Scenografia i kostiumy: Maria Maj

Muzyka i dźwięk: Michał Mach

Występują: Justyna Baran, Tomasz Okarmus, Janusz Baran.

Czas trwania: 60 minut

Justyna Słowik

Create AccountLog In Your Account