Ferie z Bieckim Centrum Kultury – fotorelacja

Ferie z Bieckim Centrum Kultury – fotorelacja

Ferie zimowe 2020 już za Nami. Dzieci które postanowiły ten czas spędzić z Bieckim Centrum Kultury z pewnością nie mogły narzekać na nudę. Pierwszy tydzień ferii rozpoczęliśmy od rozgrywek planszowych, zabaw ruchowych i gier zręcznościowych. Mieliśmy okazję porozmawiać o swoich ulubionych bohaterach z bajek. Zainspirowani bajkowym światem wspólnie wykonaliśmy zakładki do książek, pełne kolorowych ozdób, wstążek i brokatu. Czas spędziliśmy w wyjątkowej atmosferze pełnej uśmiechu, radości i zabawy.

W drugi tydzień ferii wkroczyliśmy tanecznym krokiem. Cały dzień zabaw z muzyką upłynął nam koncertowo, mieliśmy okazję nauczyć się tańców integracyjnych takich jak: Swing w uliczce i Belgijka. Ponadto tańczyliśmy wspólnie do rytmów ulubionych piosenek dzieci. Na koniec tanecznego dnia relaksowaliśmy się przy spokojnej i nastrojowej muzyce, śpiew ptaków i szum drzew przeniósł nas w zaczarowaną krainę.

Ferie zakończyliśmy dniem z wyobraźnią, zadaniem dzieci było zrobienie zimowej pracy plastycznej z wykorzystaniem różnych materiałów i technik plastycznych. Efektem zaangażowania i poświęconego czasu są wyjątkowe dzieła wykonane przez uczestników zajęć.

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy, uczestnikom zajęć serdecznie dziękujemy za obecność i zaangażowanie, mamy nadzieję, że spotkamy się za rok w tym samym lub szerszym składzie. Dziękujemy również wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu tego czasu dla dzieci i młodzieży. Gorąco zapraszamy do oglądania fotograficznych wspomnień na naszej stronie internetowej.

Justyna Słowik

Create AccountLog In Your Account