„INIEMAMOCNI 2” premierowo w Kinie Farys!

„INIEMAMOCNI 2” premierowo w Kinie Farys!

Serdecznie zapraszamy do kina „Farys” w Bieczu na premierowe seanse najnowszego filmu wytwórni Disney/Pixar – „Iniemamocni2”, które odbędą się w dniach 13-17 lipca 2018 roku (godziny 16:00 i 18:00 – wersja 3D), a także 20-24 lipca 2018 roku (16:00 – 2D dubbing, 18:00 – 3D dubbing).

         „Iniemamocni2” to kontynuacja hitu z 2004 roku, niezwykle popularnego i chętnie oglądanego przez dzieci i młodzież. Po czternastu latach obdarzeni nietuzinkowymi zdolnościami superbohaterowie Bob i Helen wraz z dziećmi powracają, żeby stawić czoła nowemu wyzwaniu. Wydawałoby się uporządkowane życie tej niecodziennej rodziny zmienia się, gdy do gry wkracza kolejny czarny charakter, knujący pomysłowy spisek. Aby pokrzyżować mu szyki muszą oni ponownie zjednoczyć siły we wspólnej walce. Nie będzie to łatwe zadanie, ale dla Iniemamocnych nie ma przecież rzeczy niemożliwych.

         Jest to idealna propozycja na początek wakacji nie tylko dla najmłodszych. Zachęcać do obejrzenia tego filmu może nie tylko interesująca fabuła, ale również pierwsze wyniki frekwencji w Stanach Zjednoczonych. W pierwszy weekend „Iniemamocni2” zarobili aż 231,5 mln dolarów. To najlepszy wynik otwarcia wśród filmów animowanych w historii. W polskich kinach premierowe seanse odbędą się 13 lipca b.r. Nie inaczej będzie w kinie „Farys” w Bieczu. Nie czekaj i dołącz do świata superbohaterów już wkrótce!

BCK

Create AccountLog In Your Account