Jubileuszowa wystawa z okazji 15-lecia pracy twórczej Barbary Rudzińskiej

Jubileuszowa wystawa z okazji 15-lecia pracy twórczej Barbary Rudzińskiej

W sobotę 13 lipca 2019 w Bieckim Centrum Kultury odbyła się jubileuszowa wystawa z okazji 15-lecia pracy twórczej bieckiej malarki, Barbary Rudzińskiej. Organizatorami wydarzenia byli:  Pan Janusz Micek, właściciel galerii ANTYKI z Biecza, Pan Marek Grotkowski oraz oczywiście sama autorka.

Wszystkich gości powitał Pan Marek Grotkowski, który z nutką humoru skierował mnóstwo ciepłych słów pod adresem Pani Barbary oraz odczytał list napisany specjalnie na tę okazję przez znaną Bieczanom artystkę, Panią Krystynę Skowronek. Na wernisaż malarki przybyły tłumy, co nie było wielkim zaskoczeniem, ponieważ każda wystawa Barbary Rudzińskiej przyciąga rzesze zarówno artystów i  pasjonatów malarstwa, jak i osób, które po prostu darzą artystkę wielkim szacunkiem.

Wieczór uświetnił koncert zespołu  HOT D`JAZZ TRIO, który jazzowymi, a także  bluesowymi kompozycjami zachwycił publiczność. Podczas wernisażu mogliśmy nacieszyć zarówno duszę przepięknym malarstwem i cudowną muzyką, jak i  ciało smacznymi przekąskami.

Wystawę można obejrzeć w GALERII ANTYKI  do końca sierpnia. Zapraszamy!

Justyna Słowik

Create AccountLog In Your Account