Kolejna biesiada nad rzeką Ropą za nami

Kolejna biesiada nad rzeką Ropą za nami

Imprezę rozpoczęliśmy ekologicznym spektaklem teatralnym dla dzieci przygotowanym przez profesjonalnych aktorów z Krakowskiego Biura Promocji Kultury w Krakowie. Tem­atyką spek­taklu „Zielona wyspa Pirata Pif­pafa” były zagad­nienia związane z seg­re­gacją odpadów, zanieczyszcze­niem powi­etrza i wody czy degradacją środowiska nat­u­ral­nego. Od godziny 18:00 podczas zabawy tanecznej kawałki biesiadne, rockowe i disco-polo przygrywał zespół KRATER.

Chyba największą niespodzianką dla wszystkich uczestników biesiady był cyklista, który poruszając się na swoim bicyklu zrobił ogromne wrażenie nie tylko wśród dzieci, ale także wśród dorosłych. Dwukołowy rower z wielkim przednim kołem i małym tylnym większość z nas miała okazję zobaczyć na żywo, a co więcej, usiąść na niego, po raz pierwszy w życiu. Do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia na bicyklu ustawiła się długa kolejka chętnych.

Dla dzieci przygotowane były również dmuchańce, wata cukrowa i balony, natomiast starsi mogli się ochłodzić zimnym piwkiem i posilić kiełbaskami z grilla.

BCK

leave a comment

Create AccountLog In Your Account