Kromer Biecz Festival – ANKIETA

Kromer Biecz Festival – ANKIETA

Szanowni Państwo!

Mieszkanka naszej gminy i jednocześnie studentka Turystyki i Rekreacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie przygotowuje pracę magisterską na temat „Rola imprez kulturalnych w rozwoju regionu oraz podnoszeniu ruchu turystycznego na przykładzie Kromer Biecz Festival”, do której przeprowadza badania.

W związku z tym, w imieniu autorki prosimy o wypełnienie poniższego kwestionariusza zgodnie z Państwa przekonaniami na temat festiwalu organizowanego na terenie gminy Biecz. Kwestionariusz jest całkowicie anonimowy, a uzyskane odpowiedzi posłużą wyłącznie do badań na potrzeby pracy magisterskiej.

Poniżej (w odnoścnikach Ad1 i Ad2) zamieszczamy linki do poszczególnych ankiet. Proszę zwrócić uwagę, że zamieszczone ankiety różnią się adresatem, do którego są skierowane: 

  1. Ankieta skierowana do mieszkańców gminy Biecz
  2. Ankieta skierowana do turystów odwiedzających gminę Biecz

 

Ad 1.  Rola imprez kulturalnych w rozwoju regionu na przykładzie Kromer Biecz Festival – ankieta skierowana do mieszkańców gminy Biecz

Ad 2. Rola imprez kulturalnych w rozwoju regionu na przykładzie Kromer Biecz Festival – ankieta skierowana do turystów odwiedzających gminę Biecz

 

Justyna Słowik

Create AccountLog In Your Account