Rozpoczęcie ferii z Bieckim Centrum Kultury

Rozpoczęcie ferii z Bieckim Centrum Kultury

Właśnie rozpoczęły się w naszym województwie ferie zimowe. Jest to czas,  w którym dzieci mogą odpocząć od obowiązków szkolnych oraz przedszkolnych i cieszyć się zimą.

Aby naszym najmłodszym mieszkańcom jeszcze bardziej umilić tę dwutygodniową przerwę od nauki,  w niedzielę 11 lutego Bieckie Centrum Kultury zaprosiło do kina „Farys” w Bieczu ART STUDIO z Kunowej, które przygotowało wiele atrakcji: piosenki, tańce, konkursy, sztuczki cyrkowe czy zabawy z postaciami ze znanych i lubianych bajek (Toy Story, Minionki), jednak największe wrażenie wywarł jak zawsze pokaz ogromnych kolorowych baniek mydlanych.  W jednej z konkurencji cyrkowych mieli okazje zmierzyć się również rodzice.

Wszystkie dzieci czuły się na scenie jak ryby w wodzie, jednak z pewnością wzrok każdej obecnej w kinie osoby przyciągnął kilkuletni Arkadiusz, który prowadząc konwersację z prowadzącym zachwycał swoją swobodą i spontanicznością, co więcej… zaskakiwał błyskotliwymi odpowiedziami.  Z pewnością rośnie nam młody artysta i konkurencja w branży rozrywkowej.

Już dziś zapraszamy w przyszłą niedzielę 18 lutego 2018 do kina „Farys” na interaktywny spektakl teatralny dla dzieci pt. „O czym marzą drzewa” – WSTĘP WOLNY.

Justyna Słowik

Create AccountLog In Your Account