W czwartek 30 stycznia 2020 r. Bieckie Centrum Kultury wraz z instruktorem sekcji teatralnej Panią Dagmarą Dżułą zorganizowało warsztaty teatralne dla dzieci oraz nauczycieli.  Warsztaty poprowadził Pan Jacek Milczanowski – pochodzący z Krakowa aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, autor scenariuszy i adaptacji scenicznych, trener warsztatów teatralnych.

Zajęcia podzielone były na dwie części. W godz. 10:00 – 13:00 instruktor pracował z dziećmi i młodzieżą uczęszczającą na sekcję teatralną działająca przy BCK, natomiast w godz. 15:00 – 18:00 w warsztatach uczestniczyli nauczyciele i instruktorzy teatralni.

Warsztaty z Panem Jackiem Milczanowskim to coś wyjątkowego – sposób na świetne spędzenie czasu i wypracowanie nowych umiejętności, zdobycie nowej wiedzy. Zajęcia integrowały, uczyły działać w grupie, rozwijały wyobraźnię, empatię i kreatywność. Trener dał młodym aktorom pragnącym rozwijać swoje zamiłowanie do teatru oraz nauczycielom pragnącym jak najlepiej kształcić swoich podopiecznych, wiele wskazówek i porad, które na pewno zaowocują w przyszłości ciekawymi spektaklami nie tylko na naszej bieckiej scenie.

Wkład pracy i pasji oraz kreatywne podejście Pana Jacka do przekazywania wiedzy sprawiły, że zajęcia były niezwykle interesujące, wartościowe i z pewnością na długo pozostaną w pamięci uczestników, zarówno tych młodszych, jak i starszych.

Dyrektor Bieckiego Centrum Kultury serdecznie dziękuje Panu Jackowi Milczanowskiemu za przybycie do Biecza i poświęcenie swojego cennego czasu na przeprowadzenie warsztatów teatralnych.

Szczególne podziękowania kieruję na ręce Pani Dagmary Dżuły – pomysłodawczyni warsztatów teatralnych, za pomoc w organizacji, wsparcie rzeczowe oraz  objęcie całego przedsięwzięcia swoją opieką.

Justyna Słowik

Create AccountLog In Your Account